پیام تسلیت و غم شریکی کمیسیون شکایات انتخاباتی به مناسبت رویداد حادثه تروریستی روز دوشنبه مورخ ۷ عقرب ۱۳۹۷ در مقابل دفتر مرکزی کمیسیون مستقل انتخابات!

با تاسف دشمنان مردم افغانستان باز هم دست به ایجاد رعب و وحشت زده و با راه اندازی یک حمله ناجوانمردانه تروریستی، خون عده ای از هموطنان مظلوم ما را ریختند.
دشمنان زبون و قسم خورده افغانستان روز دوشنبه ( مورخ ۷ عقرب ۱۳۹۷ ) با حمله به مردم ملکی و کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات نشان دادند که از آگاهی و شعور سیاسی مردم ما که در انتخابات ۲۸ و ۲۹ میزان سال روان؛ حماسه ای ماندگار در تاریخ خلق کردند، هراس داشته و کارگزاران انتخابات را که در حقیقت پاسبانان و امانت داران آرای مردم افغانستان هستند را آماج حمله ددمنشانه خویش قرار دادند. متاسفانه در این حادثه تروریستی، عده ای از همکاران ما در کمیسیون مستقل انتخابات، شربت شهادت نوشیده اند و عده ای دیگر هم مجروح گردیدند.
اعضای رهبری و کارمندان کمیسیون شکایات انتخاباتی؛ این حادثه تروریستی را به شدت محکوم نموده و از ارگان های امنیتی درخواست می نمایند که با توجه به حساسیت کاری کمیسیونهای انتخاباتی در شرایط فعلی؛ برای تامین امنیت کارمندان این کمیسیون ها در مرکز و ولایات تلاش جدی و همه جانبه نمایند.
همچنان ضمن تسلیت به خانواده های شهدای این حادثه، برای این شهدا و سایر شهیدانی که در جریان پروسه انتخابات جان های خویش را در راه دفاع از ارزش های دموکراسی از دست داده اند، غفران و رضوان الهی؛ و برای مجروحان آن شفای عاجل و صحت کامل از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایند.

والسلام علیکم و رحمه و برکاته
اعضای رهبری و کارمندان کمیسیون شکایات انتخاباتی