امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و پوهنتون دنیا

iecc-af
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۹
MoU

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز (دوشنبه ۲۶ حوت ۱۳۹۸) با پوهنتون دنیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند. بر بنیاد این تفاهم نامه، پوهنتون دنیا جهت ارتقای ظرفیت کارمندان کمیسیون شکایات دربخش ماستری ۱۵ فیصد و در بخش لیسانس ۵۰ درصد تخفیف میدهد. نخست محترم پوهنیار احمد شاه سنگدل رئيس پوهنتون دنیا در خصوص ظرفیت و رشته های تحصیلی این پوهنتون معلومات ارایه نمود و ابراز امید واری کرد که با امضای این تفاهم نامه زمینه همکاری های بیشتر میان هر دو نهاد فراهم شود.

سپس محترم چمن شاه اعتمادی رئيس عمومی دارالانشای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، ظرفیت و امکانات تدریسی پوهنتون دنیا را قابل ستایش دانست و گفت: این مساله سبب شده تا کمیسیون شکایات، تفاهم نامه ی همکاری با این نهاد تحصیلی امضا کند.

آقای اعتمادی افزود، پوهنتون دنیا یگانه نهاد تحصیلی در کابل است که در بخش ماستری برای کارمندان نهادهای دولتی تخفیف در نظر گرفته که باید از این فرصت استفاده خوب صورت گیرد.

همچنان محترم محمد یاسین همراز معاون پالیسی و هماهنگی دارالانشای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی گفت: با امضای این تفاهم نامه علاوه بر ارایه تخفیف دربخش های ماستری و لیسانس برای کارمندان کمیسیون، پوهنتون دنیا در بخش آگاهی عامه مربوط به موضوعات انتخاباتی، کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی را همکاری می کند و همچنان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی زمینه ی کارآموزی و تحقیقات علمی را در مسایل انتخاباتی به محصلین پوهنتون دنیا فراهم میسازد.

در پایان، این تفاهم نامه را محترم چمن شاه اعتمادی به نمایندگی از کمیسیون شکایات و محترم پوهنیار احمد شاه سنگدل رئيس پوهنتون دنیا امضاء نمودند.

MoU

MoU

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۱۸:۲۲
Background image

ملاقات رئیس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با مسئولان پروژه (UNESP)

محترمه زهره بیان شینواری رئیس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروزچهارشنبه مورخ (۱۳۹۹/۳/۱۴) در دفتر کاری اش با مسئولان پروژه (UNESP) سازمان ملل متحد در افغانستان دیدار نمود. در این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۴ - ۱۷:۴۹
Background image

برگزاری جلسه اداری در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

محترمه زهره بیان شینواری رئیس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز مورخ (۱۳۹۹/۳/۱۴) در سالون کنفرانس های این کمیسیون با مسئولان دارالانشاء و روسای دفتر مرکزی در پیوند به عملکرد گذشته و. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و پوهنتون دنیا

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز (دوشنبه ۲۶ حوت ۱۳۹۸) با پوهنتون دنیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند. بر بنیاد این تفاهم نامه، پوهنتون دنیا جهت ارتقای ظرفیت کارمندان کمیسیون شکایات. . .

BACK TO NEWS