بازدید هیئت عالی رتبه کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی از کمیسیون ولایتی شکایات انتخاباتی در ولایت هرات

iecc-af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۶:۲۳
Herat

محترمه زهره بیان شینواری رئیس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و محترم داکتر محمد قاسم الیاسی منشی و سخنگوی این کمیسیون که در راس یک هیئت عالی رتبه به هدف بررسی وضعیت کاری و چگونگی آمادگی های دفتر ولایتی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی به ولایت هرات سفر نموده بودند، روز ( سه شنبه مورخ ۲۶ سنبله ۱۳۹۸) از دفتر ولایتی کمیسیون شکایات انتخاباتی هرات بازدید کردند.

هیئت عالی رتبه کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، در این سفر ضمن ملاقات با کمیشنران ولایتی و آمر دارالانشای ولایت هرات، از نزدیک از تمام شعبه های کاری دیدار و با کارمندان اداری و مسلکی این دفتر به گونه جدا گانه دیدار و ملاقات کرده و از مشکلات آنان جویا شدند.

رئيس و منشی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در این ملاقات ها، از اعضای رهبری کمیسیون ولایتی هرات خواست تا مشکلات و چالش های دفتر ولایتی هرات را بصورت فهرست وار با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در میان بگذارند تا بزود ترین فرصت ممکن برآورده شوند.

اعضای رهبری هیئت متذکره همنچنان از کمیشنران ولایتی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی مقیم هرات خواستند تا هرچه زود تر فهرست ناظمین و نمایندگان کمیسیون مستقل انتخاباتی که قرار است برای مراکز رای دهی استخدام شوند را به دفتر مرکزی کمیسیون شکایات انتخاباتی ارسال نمایند.

سپس کمیشنران ولایتی هرات در پیوند به چگونگی از آمادگی ها و برنامه های عملی این دفتر جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ششم میزان ۱۳۹۸ به جانب هیت عالی رتبه کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی معلومات همه جانبه ارایه نمودند و اطمینان دادند که آنان آمادگی کامل برای رسیدگی به شکایات در انتخابات پیشرو در حوزه هرات را دارند.

مسئولان دفتر ولایتی کمیسیون شکایات انتخاباتی درهرات، همکارهای مقامات محلی، به خصوص دفتر مقام ولایت و ارگانهای امنیتی و سکتوری این ولایت را قابل قناعت دانسته و از همکاری های دفتری مرکزی کمیسیون شکایات انتخاباتی دراین خصوص ابراز سپاسگزاری نمودند.

Herat

Herat

Herat

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و پوهنتون دنیا

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز (دوشنبه ۲۶ حوت ۱۳۹۸) با پوهنتون دنیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند. بر بنیاد این تفاهم نامه، پوهنتون دنیا جهت ارتقای ظرفیت کارمندان کمیسیون شکایات. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۰
Background image

گرامی داشت از هشتم مارچ روز جهانی زن

از هشتم مارچ روز جهانی همبستگی زنان در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز چهارشنبه مورخ ( ۲۱ حوت ۱۳۹۸) گرامی داشت بعمل آمد. در آغاز این محفل محترمه زهره بیان شینواری رئیس کمیسیون. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۴
Background image

تجلیل از روز ملی سرباز درکمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

از روز ملی سرباز یا نیروهای امنیتی کشور، امروز ( پنجشنبه ۱۵ حوت ۱۳۹۸ ) در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی تجلیل به عمل آمد. در این مراسم اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی از. . .

BACK TO NEWS