تجلیل از روز ملی سرباز درکمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

iecc-af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۴
Army

از روز ملی سرباز یا نیروهای امنیتی کشور، امروز ( پنجشنبه ۱۵ حوت ۱۳۹۸ ) در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی تجلیل به عمل آمد. در این مراسم اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی از فداکاری های نظامیان کشور در راه تامین امنیت و مبارزه با هراس افگنی به نیکویی یاد کرده و با اهدای تقدیرنامه از تلاشهای شبانه روزی آنان در جهت تامین امنیت کشور ستایش نمودند. اعضای رهبری کمیسیون ظرفیت و توانایی های نیروهای امنیتی افغانستان را افتخار بزرگ برای افغانستان دانسته و تاکید نمودند که دستاوردهای امروزی، مدیون شجاعت و قربانی های این نیروها می باشد.

در آغاز برنامه محترم چمن شاه اعتمادی رئیس عمومی دارالانشای کمیسیون مستقل انتخاباتی ضمن تبریکی روز ملی سرباز، نیروهای امنیتی کشور را قهرمانان اصلی و مدافعان بر حق ارزشهای ملی و اسلامی عنوان نمود و گفت: ظرف چهل سال گذشته بیشترین قربانی را در راه حفظ تمامیت ارضی کشور، پاسبانان اصلی که همانا نیروهای امنیتی می باشند، متحمل شده اند.

آقای اعتمادی حفظ وحدت میان نیروهای امنیتی را در سلامت و حفظ دستاوردها مهم دانست و خاطر نشان کرد که حفظ نظام درسایه ی نیروهای دفاعی و امنیتی ممکن است.

سپس محترم مولوی دین محمد عظیمی معاون کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، اخلاق، امانت داری، نظم و دسپلین و انجام وظایف به موقع نیروهای امنیتی که مصروف تامین امنیت اعضای رهبری و کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی می باشند را ستایش نمود.

آقای عظیمی تاکید کرد که این نیروها قلب یک کشور محسوب می شوند که با برگزاری این گونه برنامه ها نمی شود حق و احسان آنها را ادا نمود. همچنان وی بیان داشت که در میان نیروهای امنیتی کشور روحیه خداپسند و دفاع از ارزشهای ملی و اسلامی حاکم می باشد که شهروندان را به آینده ی روشن امید وار می سازد.

در ادامه محترم داکتر محمد قاسم الیاسی منشی و سخنگوی کمیسیون مستقل انتخاباتی، ضمن سپاسگزاری از تلاش و مجاهدت های نیروهای امنیتی جهت تامین امنیت، این نیروها را مجاهدان و رکن اصلی قوه اجرایی یک کشور عنوان نمود و افزود: افغانستان دارای شجاع ترین سربازان بوده که توانسته اند با داشتن کمترین امکانات اما با اعتماد راسخ و شجاعت قوی از وطن پاسبانی و حراست نمایند.

در پایان این محفل، اعضای محترم رهبری کمیسیون شکایات، با اهدای تقدیرنامه و تحسین نامه، به افسران و سربازان قطعات که مسئولیت تامین امنیت کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی را برعهده دارند را تقدیر و ستایش نمودند.اعضای رهبری کمیسیون افزون بر اهدای تقدیرنامه ها وتحسین نامه ها، جهت تشویق هرچه بیشتر این نیروها معاش ۱۵ روزه را نیز به ریاست جمهوری پیشنهاد نموده اند.

Army

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۹
Background image

امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و پوهنتون دنیا

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز (دوشنبه ۲۶ حوت ۱۳۹۸) با پوهنتون دنیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند. بر بنیاد این تفاهم نامه، پوهنتون دنیا جهت ارتقای ظرفیت کارمندان کمیسیون شکایات. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۰
Background image

گرامی داشت از هشتم مارچ روز جهانی زن

از هشتم مارچ روز جهانی همبستگی زنان در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز چهارشنبه مورخ ( ۲۱ حوت ۱۳۹۸) گرامی داشت بعمل آمد. در آغاز این محفل محترمه زهره بیان شینواری رئیس کمیسیون. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۴
Background image

تجلیل از روز ملی سرباز درکمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

از روز ملی سرباز یا نیروهای امنیتی کشور، امروز ( پنجشنبه ۱۵ حوت ۱۳۹۸ ) در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی تجلیل به عمل آمد. در این مراسم اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی از. . .

BACK TO NEWS