تدویر جلسه حقوقی در مورد تخطی، تخلف و جرایم انتخاباتی مربوط به کارمندان انتخاباتی

iecc-af
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۵:۱۲
Tadqiq

جلسه کمیته حقوقی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی تحت ریاست محترم مولوی دین محمد عظیمی معاون این کمیسیون امروز (چهارشنبه ۶/۹/۱۳۹۸ ) با هدف بحث و بررسی تخطی، تخلف و جرایم انتخاباتی کارمندان انتخاباتی دایر گردید.

در این جلسه که اعضای رهبری، رئيس و معاونین دارالانشاء، روسای بخش های مختلف و اعضای بورد حقوقی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی حضور داشتند، هرکدام موضوع یاد شده را به لحاظ حقوقی و اداری مورد بحث وبررسی قرار داده و دیدگاه ها و نظریات خویش را ارایه نمودند.

در نهایت پس از استماع نظریات و دیدگاه های اشتراک کنندگان، به بخش مسلکی و بورد مشاوران حقوقی کمیسیون، وظیفه سپرده شد تا هرچه زود تر در پیوند به موضوع به لحاظ تخنیکی بررسی کامل و همه جانبه صورت گیرد، تا کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در روشنی آن تصامیم لازم را اتخاذ نمایند.

Tadqiq

Tadqiq

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۶:۵۳
Background image

بزرگداشت از روز جهانی محو خشونت علیه زنان در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

از روز جهاني محو خشونت عليه زنان امروز (چهارشنبه ۱۳/۹/۱۳۹۸) در دفتر مرکزی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و با اشتراک اعضای هیات رهبری، روسای بخش های مختلف، مشاورین و کارمندان اداری. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۰:۲۶
Background image

امضای تفاهم نامه میان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و برخی نهاد های ناظر انتخاباتی

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز ( یکشنبه مورخ: ۱۰/۹/۱۳۹۸) با برخی از نهادهای ناظر انتخاباتی تفاهم نامه هماهنگی و همکاری به امضا رساند. موسسه تعلیمی و اجتماعی جوانان افغانستان،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۵:۱۲
Background image

تدویر جلسه حقوقی در مورد تخطی، تخلف و جرایم انتخاباتی مربوط به کارمندان انتخاباتی

جلسه کمیته حقوقی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی تحت ریاست محترم مولوی دین محمد عظیمی معاون این کمیسیون امروز (چهارشنبه ۶/۹/۱۳۹۸ ) با هدف بحث و بررسی تخطی، تخلف و جرایم انتخاباتی. . .

BACK TO NEWS