تدویر جلسه حقوقی در مورد تخطی، تخلف و جرایم انتخاباتی مربوط به کارمندان انتخاباتی

iecc-af
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۵:۱۲
Tadqiq

جلسه کمیته حقوقی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی تحت ریاست محترم مولوی دین محمد عظیمی معاون این کمیسیون امروز (چهارشنبه ۶/۹/۱۳۹۸ ) با هدف بحث و بررسی تخطی، تخلف و جرایم انتخاباتی کارمندان انتخاباتی دایر گردید.

در این جلسه که اعضای رهبری، رئيس و معاونین دارالانشاء، روسای بخش های مختلف و اعضای بورد حقوقی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی حضور داشتند، هرکدام موضوع یاد شده را به لحاظ حقوقی و اداری مورد بحث وبررسی قرار داده و دیدگاه ها و نظریات خویش را ارایه نمودند.

در نهایت پس از استماع نظریات و دیدگاه های اشتراک کنندگان، به بخش مسلکی و بورد مشاوران حقوقی کمیسیون، وظیفه سپرده شد تا هرچه زود تر در پیوند به موضوع به لحاظ تخنیکی بررسی کامل و همه جانبه صورت گیرد، تا کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در روشنی آن تصامیم لازم را اتخاذ نمایند.

Tadqiq

Tadqiq

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۵ - ۱۴:۱۲
Background image

ملاقات شماری از مسوولان نهادهای جامعه مدنی با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

مسئولان مجتمع نهادهای مدنی (مجما)، موسسه بازتوانی معلولین (ابرار) و انستیتیوت دموکراتیک ملی (NDI)با حضور در دفتر مرکزی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با اعضای محترم رهبری این کمیسیون. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۹
Background image

نشست مشترک کمیسیون های انتخاباتی در مورد تصامیم کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

جلسه مشترک کمیسیون های انتخاباتی در مورد مکانیزم و سیستم نمونه گیری درصدی محلات، در دفتر مرکزی کمیسیون مستقل انتخابات با حضور داشت اعضای رهبری و تیم تخنیکی کمیسیون های انتخاباتی برگزار. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۸
Background image

دیدار نماینده خاص سر منشی سازمان ملل متحد در افغانستان با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

محترم تادامیچی یاماموتو نماینده خاص سر منشی سازمان ملل متحد در افغانستان عصر روز ( دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱) با اعضای محترم رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در دفتر مرکزی این کمیسیون. . .

BACK TO NEWS