تدویر ورکشاپ آموزشی قانون منع آزار و اذیت زنان و اطفال

iecc-af
دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۴ - ۱۳:۲
تدویر ورکشاپ آموزشی قانون منع آزار و اذیت زنان و اطفال

برنامه آموزشی چهار روزه ای تحت عنوان آگاهی دهی در مورد استراتیژی ملی مبارزه با خشونت و قانون مبارزه با آزار و اذیت زنان و کودکان؛ روز یکشنبه مورخ ( ۳۰ سرطان ۱۳۹۸) از طرف وزارت امور زنان برای کارکنان کمیسیون مستقل شکایات انتخاتی، در دفتر مرکزی این کمیسیون تدویر یافت.

در آغاز این ورکشاپ محترم چمن شاه اعتمادی رئیس دارالانشای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، از برگزاری چنین برنامه های آموزشی، ابراز قدردانی و امتنان نموده و گفت:‌ خشونت علیه زنان یکی از پدیده های منفی در اجتماع است که از بد وخلقت انسانها سابقه طولانی دارد.

آقای اعتمادی از یک سلسله نابرابری ها، محرومیت ها، سوء استفاده های ابزاری از زنان یاد آور شد و افزود؛ در هیچ جایی از دنیا، زنان به حقوق اساسی شان نرسیده است. وی تطبیق قانون منع آزار و اذیت زنان و اطفال را یگانه راه بیرون رفت، از چالش های موجود دانست.

در این ورکشاپ آموزشی ضمن تشریح قانون منع آزار و اذیت زنان و اطفال برای اشتراک کنندگان؛ قانون محو خشونت علیه زنان، تدابیر وقایوی و حمایوی، مکلفیت های ادارات دولتی، مبارزه با خشونت علیه زنان و اطفال، همکاری و مشارکت زنان، تطبیق پلان کاری مبارزه با خشونت، معرفی استراتیژی مبارزه با خشونت علیه زنان، معرفی وضعیت موجود زنان در کشور و انواع خشونت ها علیه زنان؛ توسط آموزگاران وزارت امور زنان برای کارمندان این کمیسیون در مدت ۴ روز آموزش داده می شود.

تدویر ورکشاپ آموزشی قانون منع آزار و اذیت زنان و اطفال

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۴:۵۲
Background image

تدویر برنامه های آموزشی اصول اساسی تدارکات، مدیریت منابع بشری و مایکروسافت Word

برنامه های آموزشی تحت عنوان اصول اساسی تدارکات و مایکروسافت Word دیروز ( یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۷) با اشتراک کارمندان بخش های مختلف دارالانشای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در تالار. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۶ - ۱۵:۲۲
Background image

مراسم گرامی داشت از روز ملی بیرق

مراسم تجلیل از روز ملی بیرق امروز ( شنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۶) در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی برگزار گردید. در این مراسم که در تالار کنفرانس های دفتر مرکزی کمیسیون شکایات دایر گردیده بود،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۴:۳۶
Background image

ویدیو کنفرانس هیئت رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با مسئولین پروژه حمایت از انتخابات سازمان ملل متحد

به ادامه ویدیو کنفرانس های آنلاین هیئت محترم رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، عصر دیروز ( دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۱) در یک ویدیو کنفرانس با مسئولین پروژه حمایت از انتخابات سازمان. . .

BACK TO NEWS