دیدار مسئولان بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه ( فیفا) با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

iecc-af
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۹:۴۴
FEFA

مسئولان بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه (فیفا) به منظور هماهنگی بیشتر در زمینه نظارت از پروسه رسیدگی به شکایات انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز ( سه شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۴) با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی دیدار نمودند.

محترمه زهره بیان شینواری رئیس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، از نظارت فعال و دوامدار نهادهای ناظر انتخاباتی از روند انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۸ بخصوص روند رسیدگی به شکایات و اعتراضات انتخاباتی در دفتر مرکزی و دفاتر ولایتی کمیسیون اظهار سپاس و قدردانی نموده و نظریات و پیشنهادات این نهادها را در مراحل مختلف روند رسیدگی به شکایات و اعتراضات انتخاباتی جهت تامین شفافیت و عدالت در پروسه انتخابات موثر دانست.

خانم شینواری از ایجاد کمیته های کاری در دفتر مرکزی کمیسیون جهت تسریع روند رسیدگی به شکایات و اعترضات انتخاباتی یاد آور شد و افزود: به تمام قضایای استینافی انتخابات رسیدگی صورت گرفته و قرار است این روند بزودی پایان یافته و نتایج فیصله های آن به طرفین قضایا ابلاغ گردد.

 وی همچنان از آمادگی های کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی جهت بازشماری محلاتی که نیاز به بازشماری دارند در هماهنگی با کمیسیون مستقل انتخابات و جوانب ذیدخل در این پروسه، در تمام ولایات یاد آور شد.

مسئولان بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه (فیفا)  ضمن تمجید از کارکردهای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در پروسه رسیدگی به شکایات و اعترضات انتخاباتی در مرکز و ولایات، خواهان تامین عدالت و شفافیت در انتخابات ریاست جمهوری ششم میزان شدند.

آنان همچنان نظریات و پیشنهادات اصلاحی خویش را با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی جهت بهبود روند رسیدگی به شکایات و اعتراضات انتخابات ریاست جمهوری  شریک ساختند.

FEFA

FEFA

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۰
Background image

تدویر جلسه ی هماهنگی اعضای رهبری کمیسیون های انتخاباتی

در ادامه جلسات هماهنگی گذشته، اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و کمیسیون مستقل انتخابات امروز ( چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵) نشستی را به منظور تقویت هماهنگی و همکاری میان هر دو. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۸
Background image

نشست خبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در مورد پایان زمان رسیدگی به اعتراضات و شکایات ناشی از اعلان نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۸ در دفاتر ولایتی

اعضای محترم رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، امروز (سه شنبه مورخ: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴) نشستی خبری را در رابطه به ختم پروسه رسیدگی به اعتراضات و شکایات ناشی از اعلان نتایج ابتدایی انتخابات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۹
Background image

ملاقات متخصصان ارشد پروژه (ECES) اتحادیه اروپا با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

محترم لوکش ویدوا متخصص تحلیل وآمار وارقام ومحترم ایبارهارد متخصص اطلاعات وارتباطات مرکز حمایت اتحادیه اروپا از انتخابات افغانستان یا (ECES) امروز (سه شنبه مورخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷) با اعضای. . .

BACK TO NEWS