دیدار مسئولان بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه ( فیفا) با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

iecc-af
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۹:۴۴
FEFA

مسئولان بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه (فیفا) به منظور هماهنگی بیشتر در زمینه نظارت از پروسه رسیدگی به شکایات انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز ( سه شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۴) با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی دیدار نمودند.

محترمه زهره بیان شینواری رئیس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، از نظارت فعال و دوامدار نهادهای ناظر انتخاباتی از روند انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۸ بخصوص روند رسیدگی به شکایات و اعتراضات انتخاباتی در دفتر مرکزی و دفاتر ولایتی کمیسیون اظهار سپاس و قدردانی نموده و نظریات و پیشنهادات این نهادها را در مراحل مختلف روند رسیدگی به شکایات و اعتراضات انتخاباتی جهت تامین شفافیت و عدالت در پروسه انتخابات موثر دانست.

خانم شینواری از ایجاد کمیته های کاری در دفتر مرکزی کمیسیون جهت تسریع روند رسیدگی به شکایات و اعترضات انتخاباتی یاد آور شد و افزود: به تمام قضایای استینافی انتخابات رسیدگی صورت گرفته و قرار است این روند بزودی پایان یافته و نتایج فیصله های آن به طرفین قضایا ابلاغ گردد.

 وی همچنان از آمادگی های کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی جهت بازشماری محلاتی که نیاز به بازشماری دارند در هماهنگی با کمیسیون مستقل انتخابات و جوانب ذیدخل در این پروسه، در تمام ولایات یاد آور شد.

مسئولان بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه (فیفا)  ضمن تمجید از کارکردهای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در پروسه رسیدگی به شکایات و اعترضات انتخاباتی در مرکز و ولایات، خواهان تامین عدالت و شفافیت در انتخابات ریاست جمهوری ششم میزان شدند.

آنان همچنان نظریات و پیشنهادات اصلاحی خویش را با اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی جهت بهبود روند رسیدگی به شکایات و اعتراضات انتخابات ریاست جمهوری  شریک ساختند.

FEFA

FEFA

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۵:۱۶
Background image

جلسه مشترک مسئولان دارالانشای کمیسیون های انتخاباتی

نشست مشترک روسای دارالانشای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و کمیسیون مستقل انتخابات، امروز ( چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۲۲) با هدف تشریک مساعی وهماهنگی هرچه بیشتر میان هر دو کمیسیون در جهت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۳:۵
Background image

جلسه فوق العاده اعضای رهبري کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتي

نشست فوق العاده اعضای رهبري کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتي امروز ( پنج شنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۱۶) در دفتر مرکزی این کمیسیون دایر گردید. در این نشست اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۹ - ۸:۱۳
Background image

پیام تبریکی به مناسبت عید سعید اضحی

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی؛ حلول عید سعید اضحی، نماد وحدت و یکپارچکی مسلمانان و یاد آور قربانی ابراهیم خلیل الله (ع) را به تمام مسلمانان جهان، به خصوص هموطنان عزیز تبریک عرض می. . .

BACK TO NEWS