ملاقات رییس عمومی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با مسوولین پروژه (UNESP)

iecc-af
چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۲۱ - ۱۳:۲۳
peter

محترمه زهره بیان شینواری رییس عمومی کمیسیون مستقل شکایات انتخابات، در ادامه دیدارهایش با مسوولین پروژه (UNESP) امروز چهارشنبه مورخ ۲۱ جوزا ۱۳۹۹ در دفتر کارش با آقای پیترمن ملاقات کرد.
در نخست رییس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، از همکاری های پروژه (UNESP) سازمان ملل متحد، در انتخابات گذشته با این کمیسیون ابراز قدرانی نموده گفت؛ انتخابات یک پروسه مهم ملی و از مولفه های دموکراسی است و به کمک و همکاری های سازمانها و نهادهای ملی و بین المللی نیاز دارد.
دراین ملاقات آقای پیترمن مسوول عملیاتی پروژه (UNESP) در اففانستان از دوام همکاری های این پروژه با کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی اطمنان داده گفت؛ پروژه (UNESP) همکار کمیسیون های انتخاباتی است و در آینده نیز همکاری های خویش را در ارتباط به پلان های کوتاه مدت و درازمدت و نیز ارتقای ظرفیت با کمیسیون شکایات انتخاباتی ادامه خواهد داد.
در ملاقات امروز، هر دو جانب در مورد همکاری های بیشتر بین طرفین در انتخابات آینده ی شورای های ولایتی و شورای های ولسوالی ها و نیز ارتقای ظرفیت کارمند کمیسیون، به توافق رسیدند.
در این دیدار محترم جوزف مارتونیس مدیر پروژه (UNESP) و محترم عبدالقدیر روفی مشاور سیاسی وبین المللی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی حضور داشتند.

peter

peter

peter

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۵ - ۱۵:۱۶
Background image

ملاقات اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با رئیس محافظت و امنیت رجال برجسته دولتی

محترمه زهره بیان شینواری رئيس و محترم مولوی دین محمد عظیمی معاون کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی روز ( پنجشنبه ۵ سرطان ۱۳۹۹) با محترم جنرال جلال الدین یفتلی رئيس محافظت و امنیت رجال. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۲۱ - ۱۳:۲۳
Background image

ملاقات رییس عمومی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با مسوولین پروژه (UNESP)

محترمه زهره بیان شینواری رییس عمومی کمیسیون مستقل شکایات انتخابات، در ادامه دیدارهایش با مسوولین پروژه (UNESP) امروز چهارشنبه مورخ ۲۱ جوزا ۱۳۹۹ در دفتر کارش ملاقات کرد. در نخست رییس. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۷ - ۱۶:۵۷
Background image

تدویر جلسه اداری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

در ادامه جلسات اداری امروز شنبه مورخ (۱۳۹۹/۳/۱۷) جلسه ی اداری با هدف ارزیابی فعالیت های اداری دارالانشای این کمیسیون، در ایام قرنطین، درسالون جلسات دفترمرکزی کمیسیون با اشتراک محترمه. . .

BACK TO NEWS