پایان برنامه آگاهی، دهی قانون دسترسی به اطلاعات وسیستم تقاضای آنلاین اطلاعات درکمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی!

iecc-af
پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۱۰ - ۱۴:۳۹
info1

برنامه ی آموزشی دو روزه  آگاهی دهی از قانون دسترسی به اطلاعات و سیستم درخواست آنلاین اطلاعات، که دیروز (چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۹) از سوی کمیسیون دسترسی به اطلاعات در تالار آموزشی دفتر مرکزی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی آغاز شده بود، امروز پایان یافت. این برنامه آموزشی که در سه تایم برگزار شد، تمام کارمندان دفترمرکزی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی اشتراک ورزیده بودند.

در روز دوم این برنامه آموزگاران کمیسیون دسترسی به اطلاعات،  قانون دسترسی به اطلاعات را به صورت مفصل برای اشتراک کنندگان تشریح و توضیح کردند.

شیوه های اخذ اطلاعات شهروندان از نهاد های دولتی و ثبت و دسترسی به اطلاعات از طریق سیستم آنلاین، ازموضوعاتی بود که از سوی آموزگاران به اشتراک کنندگان آموزش داده شد و در پایان نیز به پرسش های اشتراک کنندگان پاسخ ارائه گردید.

قابل یاد آوری است که برنامه آگاهی دهی قانون دسترسی به اطلاعات و آشنایی با سیستم تقاضای آنلاین اطلاعات از طرف ریاست اطلاعات و آگاهی عامه کمیسیون شکایات با همکاری آمریت ارتقای ظرفیت و کمیسیون دسترسی به اطلاعات برگزار گردید.

info1

info1

info1

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۵:۲۴
Background image

ملاقات اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، با مدیر پروژه ی حمایت انتخاباتی سازمان ملل متحد

محترمه زهره بیان شینواری رئیس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و محترم چمن شاه اعتمادی رئیس عمومی دارالانشای این کمیسیون امروز (یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۲۷) با محترم علی البیاتی مدیر پروژه ی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۱۵:۵
Background image

ملاقات رئیس دارالانشای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با مسئولین انستیتیوت مسلکی و تخنیکی انتخابات افغانستان

محترم چمن شاه اعتمادی رئيس دارالانشای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز ( یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۲۰) با مسئولان انستیتوت تخنیکی و مسلکی انتخابات افغانستان، در دفترکاری اش دیدار نمود.

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۱۰ - ۱۴:۳۹
Background image

پایان برنامه آگاهی، دهی قانون دسترسی به اطلاعات وسیستم تقاضای آنلاین اطلاعات درکمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی!

برنامه ی آموزشی دو روزه آگاهی دهی از قانون دسترسی به اطلاعات و سیستم درخواست آنلاین اطلاعات، که دیروز (چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۹) از سوی کمیسیون دسترسی به اطلاعات در تالار آموزشی دفتر. . .

BACK TO NEWS