پیام تسلیت اعضای رهبری و کارمندان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی بمناسبت حمله خونین تروریستی ولایت سمنگان

iecc-af
چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۵ - ۱۳:۱۰
Samangan

با ابراز تاسف و تأثر فراوان بار دیگر گروه های تروریستی با انجام حملات وحشیانه و ضد انسانی بالای ریاست امنیت ملی شهر ایبک ولایت سمنگان، شماری از هموطنان ما را شهید و زخمی كردند که متاسفانه در میان زخمی ها تعدادی از کارمندان ولایتی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی نیز شامل بوده و خساراتی هم به دفتر کمیسیون ولایتی شکایت انتخاباتی وارد گردیده است.

کشور عزیز ما در شرایط حساس و سرنوشت ساز گفتگوهای صلح قرار دارد، گروه های تروریستی با تمام توان تلاش می کنند که مانع بر قراری صلح دایمی در افغانستان شوند. در چنین شرایط حساس؛ وحدت، همگرایی و همکاری مردم افغانستان با حکومت به ویژه نیروهای امنیتی ضامن سلامت افغانستان است.

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی ضمن محکوم نمودن این حمله تروریستی؛ به ملت افغانستان به خصوص به خانواده های شهدای این حمله خونین تسلیت عرض می نماید و از خداوند کریم برای شهدا بهشت برین و برای زخمیان این حادثه شفای عاجل آرزومند است.

اعضای رهبری و کارمندان

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

Samangan

Samangan

Samangan

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۳:۵
Background image

جلسه فوق العاده اعضای رهبري کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتي

نشست فوق العاده اعضای رهبري کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتي امروز ( پنج شنبه مورخ ۱۳۹۹/۵/۱۶) در دفتر مرکزی این کمیسیون دایر گردید. در این نشست اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۹ - ۸:۱۳
Background image

پیام تبریکی به مناسبت عید سعید اضحی

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی؛ حلول عید سعید اضحی، نماد وحدت و یکپارچکی مسلمانان و یاد آور قربانی ابراهیم خلیل الله (ع) را به تمام مسلمانان جهان، به خصوص هموطنان عزیز تبریک عرض می. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱ - ۱۰:۳
Background image

پیام تسلیت کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی به مناسبت درگذشت مرحوم احمد ولید "کاکر"

با تأسف و اندوه فراوان اطلاع حاصل نمودیم که احمد ولید (کارکر) یکی از کارمندان ریاست دفتر مقام، داعی اجل را لبیک گفته و به حق پیوسته است. انالله و انا الیه راجعون هیئت رهبری و کارمندان. . .

BACK TO NEWS