امضای تفاهم نامه میان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و برخی نهاد های ناظر انتخاباتی

iecc-af
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۰:۲۶
MoU

کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی امروز ( یکشنبه مورخ: ۱۰/۹/۱۳۹۸) با برخی از نهادهای ناظر انتخاباتی تفاهم نامه هماهنگی و همکاری به امضا رساند.

موسسه تعلیمی و اجتماعی جوانان افغانستان، موسسه افغان های متاثر ازماین و نهاد خیریه ظرفیت های اجتماعی نهادهایی هستند که این تفاهم نامه همکاری را امضا نمودند .

محترمه زهره بیان شینواری رئيس کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی هنگام امضای این تفاهم نامه با نهادهای مذکور، نقش نظارتی نهادهای جامعه مدنی و اجتماعی را در شفافیت روند انتخابات موثر دانست و تاکید کرد که همکاری و هماهنگی بیشتر میان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و نهادهای جامعه مدنی مرتبط با انتخابات، سبب تسریع و بهبود روند انتخابات در کشور می شود.

خانم بیان افزود؛ کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی که ماموریت تامین عدالت انتخاباتی را به عهده دارد، همکاری و نظارت نهادهای ناظر انتخاباتی، از روند انتخابات، می تواند این کمیسیون را در امر تامین شفافیت در انتخابات کمک نماید.

سپس مسئولان نهادهای متذکره ضمن سپاسگزاری از فراهم کردن امضای سند همکاری میان کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی و نهاد های ناظر انتخاباتی بیان نمودند که این کمیسیون حیثیت دادگاه انتخاباتی را دارد و باید موقف گیری جدی را مطابق قانون در قبال مسایل انتخاباتی داشته باشد.

MoU

MoU

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۴:۵۲
Background image

تدویر برنامه های آموزشی اصول اساسی تدارکات، مدیریت منابع بشری و مایکروسافت Word

برنامه های آموزشی تحت عنوان اصول اساسی تدارکات و مایکروسافت Word دیروز ( یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۷) با اشتراک کارمندان بخش های مختلف دارالانشای کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی در تالار. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۶ - ۱۵:۲۲
Background image

مراسم گرامی داشت از روز ملی بیرق

مراسم تجلیل از روز ملی بیرق امروز ( شنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۶) در کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی برگزار گردید. در این مراسم که در تالار کنفرانس های دفتر مرکزی کمیسیون شکایات دایر گردیده بود،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۴:۳۶
Background image

ویدیو کنفرانس هیئت رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با مسئولین پروژه حمایت از انتخابات سازمان ملل متحد

به ادامه ویدیو کنفرانس های آنلاین هیئت محترم رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، عصر دیروز ( دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۱۱) در یک ویدیو کنفرانس با مسئولین پروژه حمایت از انتخابات سازمان. . .

BACK TO NEWS