پایان کارگاه آموزشی آمرین دارالانشای دفاتر ولایتی کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی

iecc-af
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۵
Workshop

کارگاه پنج روزه آموزشی مدیریت و رهبری با هدف ارتقای ظرفیت آمرین دارالانشای دفاتر ولایتی کمیسیون که درآغاز هفته جاری شروع شده بود، عصر روز ( چهارشنبه مورخ ۱۰/۱۰/ ۱۳۹۹) یایان یافت.

در این کارگاه آموزشی که در دفتر مرکزی کمیسیون شکایات انتخاباتی برگزار شده بود، اشتراک کنندگان در موضوعات برنامه ریزی، تصمیم گیری، کنترول، هماهنگی، سازمان دهی، مدیریت تغییر و مدیریت منابع بشری به گونه مسلکی و با انجام کارهای عملی و گروپی؛ توسط آموزگاران متخصص، آموزش دیدند.

در روز پایانی کارگاه مذکور، محترم مولوی دین محمد عظیمی معاون کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی، آمرین دارالانشای دفاتر ولایتی را متوجه مسئولیت های شان نمود و تاکید کرد که از دانش و آموخته های خویش طی پنج روز گذشته درجهت ارتقای ظرفیت اداری و رهبری استفاده بهینه نمایند.  معاون کمیسیون شکایات از اشتراک کنندگان خواست که مشکلات دفاتر ولایتی را با دفتر مرکزی در میان بگذارند، تا در جهت مرفوع ساختن آن به صورت مشترک کار شود.

در پایان این کارگاه آموزشی، سرتفکیت این دوره توسط مسئولین کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی به اشتراک کنندگان اهداء گردید.

گفتنیست که کارگاه یاد شده به همکاری مالی پروژه ی حمایت انتخاباتی سازمان ملل متحد درافغانستان (UNESP) با هماهنگی آمریت انکشاف اداره و ارتقای ظرفیت کمیسیون شکایات راه اندازی شده بود.

Workshop

Workshop

Workshop

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۵:۱۶
Background image

پایان برنامه آموزشی شبکه های اجتماعی

برنامه آموزشی چهار روزه ی کارمندان ریاست اطلاعات و آگاهی عامه و مدیران آگاهی عامه دفاتر ولایتی، کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی که با هدف ارتقای ظرفیت این کارمندان، در بخش شبکه های. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۲:۸
Background image

نشست ملی – مشورتی طرح تعدیل قانون انتخابات

نشست ملی – مشورتی طرح تعدیل قانون انتخابات، با اشتراک نمایندگان احزاب سیاسی، نهادهای جامعه مدنی و ارگانهای دولتی ذیربط در پروسه انتخابات، امروز ( چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱) در مرکز رسانه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۹:۳۷
Background image

دیدار اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی با مقام معاونیت اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان!

اعضای هیات رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی پیش از چاشت امروز ( سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰) با معاون اول ریاست جمهوری اسلامی افغانستان دیدار و گفتگو نمودند.

BACK TO NEWS